Biblioteka Narodowa używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. [zamknij]

Biblioteka Narodowa

Katalogi BN
  1. Archiwum ogłoszeń

Archiwum ogłoszeń

Uwaga - w Archiwum ogłoszeń przechowujemy informacje, które straciły już aktualność. Udostępniamy je wyłącznie w celach archiwalnych.

Przerwa serwisowa w Repozytorium Cyfrowym, Polonie i systemie Academica

Dodano: 30.08.2017 12:58

Uprzejmie informujemy, że w środę 30 sierpnia 2017 r. w godzinach 14-24 nastąpi przerwa serwisowa w działaniu Repozytorium Cyfrowego BN, systemu Academica oraz Cyfrowej Biblioteki Narodowej Polona.  Za utrudnienia przepraszamy.


Biblioteka Narodowa otwarta przez całe wakacje od poniedziałku do soboty!

Dodano: 23.06.2017 14:15

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Narodowa otwarta jest dla czytelników przez całe wakacje od poniedziałku do soboty w godzinach 8.30-20.30. Serdecznie zapraszamy!

W okresie 3 lipca-25 sierpnia zamówienia zbiorów będą realizowane w godzinach 8.30-15.00.


W dniach 1-4 sierpnia zbiory bibliologiczne oraz dokumenty życia społecznego udostępniane w Czytelni Humanistycznej

Dodano: 31.07.2017 16:18

W dniach 1-4 sierpnia zbiory bibliologiczne oraz dokumenty życia społecznego będą udostępniane w Czytelni Humanistycznej.

Czytelnia Bibliologiczna będzie w tym czasie zamknięta. Za utrudnienia przepraszamy.


Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektu „Patrimonium"

Dodano: 08.06.2017 11:38

UWAGA: Nastapiły zmiany. Szczegóły

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w formie dialogu technicznego w ramach projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”

W związku z prowadzonym projektem „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej” (umowa o dofinansowanie nr POPC.02.03.02-00-0017/16-00) ogłaszamy prowadzenie dialogu technicznego związanego z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Usługa łącza dedykowanego między Biblioteką Narodową w Warszawie a Biblioteką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie”. Szczegóły znajdują się w załączonych dokumentach.


Zapytanie ofertowe: materiały promocyjno informacyjne dla projektu „Patrimonium"

Dodano: 12.06.2017 07:57

Wykonanie i dostawa materiałów promocyjno-informacyjnych w związku z realizacją projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”

Informujemy, że w Bazie Konkurencyjności pod linkiem: https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1038529  ukazało się zapytanie ofertowe dotyczące wykonania i dostawy materiałów promocyjno-informacyjnych,  w związku z realizacją projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”, współfinansowanego w ramach poddziałania 2.3.2 „Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na podstawie Umowy o dofinansowanie nr POPC.02.03.02-00-0017/16-00 i budżetu państwa.

Projekt „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej” realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.


Kontakt
e-mail: kontakt@bn.org.pl
tel.: (22) 608 29 99
Warszawa, al. Niepodległości 213
więcej informacji o kontakcie...
Mapa witryny