Biblioteka Narodowa używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. [zamknij]

Biblioteka Narodowa

Katalogi BN
  1. Wydarzenia

Wydarzenia

Konferencja „Zaufanie, dobro wspólne, dialog obywatelski — czy jesteśmy na to gotowi?"

Data rozpoczęcia: 10.05.2011

W ramach trwających od 8 kwietnia konsultacji społecznych projektu strategii Rozwoju Kapitału Społecznego Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego organizuje konferencję: „Zaufanie, dobro wspólne, dialog obywatelski — czy jesteśmy na to gotowi?"


IX konwersatorium „Biblioteki w systemie oświaty i kultury"

Data rozpoczęcia: 28.04.2011

Szanowni Państwo, Uczestnicy konwersatorium „Biblioteki w systemie oświaty i kultury", uprzejmie informuję, że IX konwersatorium na temat: „Książka i czytelnictwo w Polsce na początku nowej dekady" odbędzie się 28 kwietnia 2011 r. w Bibliotece Narodowej. Jak zwykle serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Marcin Drzewiecki

Pobierz plik z informacją o konwersatorium


Wystawa „Przebudzenie" - konserwacja zbiorów klasztoru sióstr wizytek

Data rozpoczęcia: 19.04.2011

Podróż w czasie na siedemnastowieczne Krakowskie Przedmieście i w dół skarpy, aż nad Wisłę, przez klasztor i ogrody sióstr wizytek, proponuje Biblioteka Narodowa, która wraz z Biurem Stołecznego Konserwatora w Urzędzie m. st. Warszawy i siostrami wizytkami zorganizowała wystawę „Przebudzenie" - Konserwacja zabytkowych XVII/XVIII/XIX-wiecznych map, planów i rysunków ze zbiorów klasztoru sióstr wizytek w Warszawie, odbywającą się w Pałacu Rzeczypospolitej (pl. Krasińskich 3/5) od 19 kwietnia do 4 maja, codziennie w godz. 10-18, wstęp wolny.


Bibliografia poloników zagranicznych - sesja naukowa

Data rozpoczęcia: 18.04.2011

Instytut Bibliograficzny Biblioteki Narodowej zaprasza zainteresowanych na Sesję naukową Bibliografia poloników zagranicznych: 270 lat tradycji, teraźniejszość i przyszłość.
Sesja odbędzie się 18 kwietnia 2011 roku w Gmachu Głównym Biblioteki Narodowej w Warszawie, al. Niepodległości 213, w sali 200.

Pobierz program sesji


Szkolenie: „Projekt digitalizacyjny"

Data rozpoczęcia: 18.04.2011

Biblioteka Narodowa zaprasza do udziału w szkoleniu „Projekt digitalizacyjny dla małych i średnich instytucji kultury". Celem szkolenia jest kompetencyjne przygotowanie pracowników tych instytucji do realizacji projektu digitalizacyjnego.


28. Spotkanie Zespołu ds. Bibliografii Regionalnej przy ZG SBP

Data rozpoczęcia: 15.04.2011

Zespół ds. Bibliografii Regionalnej przy Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zaprasza zainteresowanych na dwudzieste ósme spotkanie Zespołu. Spotkanie odbędzie się w piątek, 15 kwietnia w godz. 11-15, w Bibliotece Narodowej, al. Niepodległości 213, sala 200 (parter).


Kontakt
e-mail: kontakt@bn.org.pl
tel.: (22) 608 29 99
Warszawa, al. Niepodległości 213
więcej informacji o kontakcie...
Mapa witryny