Niepodległa logoTeraz: otwarte  |  pon.–sob. 8.30–20.30 

ZASTĘPCY I PEŁNOMOCNICY

dr Monika Mitera - z-ca dyrektora ds. naukowych
tel. (22) 608 22 65
fax (22) 608 29 72
e-mail: m.mitera@bn.org.pl

Mikołaj Baliszewski - z-ca dyrektora
tel. (22) 608 22 23
fax (22) 608 22 24
e-mail: m.baliszewski@bn.org.pl

Dominik Cieszkowski - z-ca dyrektora
tel. (22) 608 22 56
fax (22) 825 52 51
e-mail: d.cieszkowski@bn.org.pl

Grażyna Spiechowicz-Kristensen - z-ca dyrektora
tel. (22) 608 22 56
fax (22) 608 29 71
e-mail: g.spiechowicz@bn.org.pl

Beata Szczygieł - główna księgowa
tel. (22) 608 22 12
fax (22) 608 28 08
e-mail: b.szczygiel@bn.org.pl

Julia Konopka-Żołnierczuk - pełnomocnik dyrektora ds. zakupów i darów materiałów bibliotecznych
tel. (22) 608 22 99
e-mail: j.konopka@bn.org.pl

Ewa Potrzebnicka - pełnomocnik dyrektora ds. Narodowego Zasobu Bibliotecznego
tel. (22) 608 22 23
fax (22) 608 22 24
e-mail: e.potrzebnicka@bn.org.pl

Maria Remisz - pełnomocnik dyrektora ds. ochrony informacji niejawnych
tel. 22 608 29 75
e-mail: m.remisz@bn.org.pl

Marcin Wojtaś - pełnomocnik dyrektora ds. bezpieczeństwa
tel. (22) 608 22 26
e-mail: m.wojtas@bn.org.pl

Zofia Żurawińska - pełnomocnik dyrektora ds. katalogowania
tel. (22) 608 29 21
e-mail: z.zurawinska@bn.org.pl