O prowadzeniu kreatywnych zajęć na podstawie literatury dla dzieci – trwają zapisy na szkolenie - Aktualności - Biblioteka Narodowa

AKTUALNOŚCI

O prowadzeniu kreatywnych zajęć na podstawie literatury dla dzieci – trwają zapisy na szkolenie

Data publikacji:

Biblioteka Narodowa zaprasza bibliotekarzy na szkolenie „Książka na warsztat! O prowadzeniu kreatywnych zajęć na podstawie literatury dla dzieci”.

Warsztat, w pierwszej części zatytułowanej „Nieskrępowania wyobraźnia”, jest poświęcony formom parateatralnym/dramie, natomiast w drugiej, „Książka na warsztacie”, zajęciom plastycznym. Celem spotkania jest opracowanie autorskiego programu kreatywnych zajęć dla najmłodszych, w oparciu o wybraną pozycję literacką, gotowego do wdrożenia w miejscu pracy (bibliotece, szkole, domu kultury i in).

Warsztaty są skierowane do bibliotekarzy wszystkich typów bibliotek, a także nauczycieli bibliotekarzy oraz animatorów zainteresowanych wykorzystywaniem książki w organizacji kreatywnych zajęć dla młodego czytelnika.

Szkolenie odbędzie się w dniach 2–3 kwietnia 2020 roku, w godz. 10.00–15.30, w gmachu głównym Biblioteki Narodowej przy alei Niepodległości 213, w sali 2001 na drugim piętrze.

Szczegółowe informacje o zapisach dostępne są na stronie internetowej. Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi szkoleniami.

Tagi: szkolenia