System Obsługi Szkoleń BN. Usprawnienie formy zapisu na szkolenia - Aktualności - Biblioteka Narodowa

EN

System Obsługi Szkoleń BN. Usprawnienie formy zapisu na szkolenia

cover szkolenia

Biblioteka Narodowa z dniem 8 lutego 2024 roku uruchomiła System Obsługi Szkoleń BN. W  związku z tym zmienił się sposób zapisu na szkolenia. Mamy nadzieję, że proponowane zmiany odpowiedzą na oczekiwania uczestników szkoleń i ułatwią wszystkim chętnym korzystanie z naszej oferty edukacyjnej.

Na stronie https://bn.org.pl/dla-bibliotekarzy/szkolenia/szkolenia-stacjonarne dostępny jest aktualny wykaz szkoleń uszeregowanych chronologicznie zgodnie z terminarzem. Na końcu listy szkoleń znajduje się formularz zgłoszeniowy. Zgłaszając chęć swojego udziału w szkoleniu, należy:

  1. wybrać szkolenie,
  2. zaznaczyć datę,
  3. wypełnić formularz.  

Po wprowadzeniu do formularza wszystkich potrzebnych danych otrzymają Państwo e-maila z potwierdzeniem zapisu na wybrane szkolenie.

System skonstruowano w ten sposób, że wyświetlana jest liczba dostępnych miejsc na dane szkolenie. Liczba ta jest automatycznie aktualizowana. Szkolenie, które już się odbyło, znika z listy szkoleń. Jeśli zaś dane szkolenie posiada kilka terminów, to po upływie danego terminu, data znika, a szkolenie automatycznie ustawia się w porządku chronologicznym. Obecnie zamiast dotychczasowego przesyłania papierowych oświadczeń o sposobie finansowania szkolenia, należy jedynie zaznaczyć odpowiedni punkt formularza.

Osoby, które na zbliżające się szkolenia zapisały się w sposób tradycyjny, nie wypełniają formularza, ponieważ wszystkie informacje zostały już wprowadzone do systemu przez Bibliotekę Narodową.   

Wszelkie problemy i zapytania w zakresie spraw technicznych należy przesyłać na adres: pomoc.szkolenia@bn.org.pl

UDOSTĘPNIJ:
TAGI: szkolenia

Aktualności

Wzrost czytelnictwa o 9 punktów procentowych

czytaj więcej o Wzrost czytelnictwa o 9 punktów procentowych

Posiedzenie KRB – opiniowanie wniosków o łączenie bibliotek z innymi instytucjami kultury

czytaj więcej o Posiedzenie KRB – opiniowanie wniosków o łączenie bibliotek z innymi instytucjami kultury